12 November Grote Uitvoering

Noteer alvast in uw agenda, zondag 12 november Grote Uitvoering Turnvereniging Someren! De kinderen zijn na de vakantie begonnen met de voorbereidingen hierop, dus misschien heeft u er al iets van vernomen

Het thema dit jaar is Disney, op de 12de zullen er diverse sprookjesfiguren aan u voorbij komen. Natuurlijk zijn ook deze keer naast u als ouders alle opa’s, oma’s, broertjes, zusjes, vrienden en bekende van harte welkom. In Oktober zal de kaartverkoop van start gaan, nadere informatie hierover volgt nog.

De zaal (De Postel) zal geopend zijn vanaf 13.00 uur en de voorstelling zal beginnen om 14.00 uur en ongeveer duren tot 17.00 uur. In de ochtend hebben de kinderen al een generale repetitie, om alvast warm te draaien.

Zoals gezegd, meer informatie m.b.t de kaartverkoop volgt per mail en op de website.