Turnen weer mogelijk vanaf 15 januari

Update Corona maatregelen – 14 januari

Turnen is weer mogelijk!

Vrijdag 14 januari heeft het kabinet de regels m.b.t. het binnensporten weer versoepeld. Concreet wil dit zeggen dat:

– Vanaf zaterdag 15 januari gaan alle gymlessen weer van start op de normale tijden.

– Ook ouder/kindgym kan weer van start met voor de ouders een regel dat ze met een QR-code binnen mogen als begeleider van hun kind. Ouders dienen ook een mondkapje te dragen.

– Toeschouwers en/of ouders mogen de gymzaal niet in.


De Corona-regels blijven natuurlijk wel van kracht. Mocht uw kind zich niet lekker voelen, of ziek zijn, blijf dan thuis om verspreiding te voorkomen. We hebben ook onze oudere leiding gevraagd om ook een mondkapje te dragen. Helaas mag u als ouder (behalve bij de ouder/kindgym) nog steeds niet in de Microhal of Gymzaal in Someren-Eind komen, dus vragen wij u om uw kind bij de deur af te zetten en daar later weer te komen ophalen. We zorgen voor extra leiding in de kleedlokalen om uw kind mee te helpen, daar waar nodig is.

Hopelijk kunnen we er met z’n allen er weer een fijn sportjaar van maken.