Bestuur & trainers

Bestuur

Ingrid v.d. Lubbe
Functie: Voorzitter
ingrid@turnverenigingsomeren.nl

Miranda v.d. Eijnden
Functie: Secretaris
miranda@turnverenigingsomeren.nl

Maria v. Lieshout
Functie: Penningmeester
mariavanlieshout@turnverenigingsomeren.nl

Luuk Gommers
Functie: Ledenadministratie
luuk@turnverenigingsomeren.nl

Seerp Venhuizen
Functie: Materiaalcommissie
seerp@turnverenigingsomeren.nl

Maria v.d. Heijden
Functie: Coördinator activiteitencommissie
mariavanderheijden@turnverenigingsomeren.nl


Trainers

Onderstaande trainers van turnvereniging Someren hebben allen een KNGU niveau 3 of 4 trainers-licentie. Daarnaast volgen al onze trainers diverse bijscholingen om het kennisniveau up-to-date te houden.

Iris v.d. Weerden
iris@turnverenigingsomeren.nl

Angelique v.d. Weerden
angelique@turnverenigingsomeren.nl

Luuk Gommers
luuk@turnverenigingsomeren.nl

Evelien Slaats
evelien@turnverenigingsomeren.nl

Denise Jacobs
denise@turnverenigingsomeren.nl

Aukje Halfers
aukje@turnverenigingsomeren.nl

Erica v.d. Boogaart
erica@turnverenigingsomeren.nl

Ine Maas
ine@turnverenigingsomeren.nl

Nienke Janssen
nienke@turnverenigingsomeren.nl

Miranda v.d. Eijnden
miranda@turnverenigingsomeren.nl

Willie Jonkers
willie@turnverenigingsomeren.nl


Assistent-trainers

  • Ilke Timmermans
  • Fem Relou
  • Maud van Zoggel
  • Maureen v.d. Akker
  • Jade v.d. Weerden
  • Jasmijn Verschuuren
  • Milou Jansen
  • Anouk Kanters
  • Eva Verdonschot
  • Elke v.d. Meule
  • Menno Bloemers
  • Esther Bouwmans
  • Dennis Verdeuzeldonk
  • Eline van Bommel
  • Wilhelmien Verdeuzeldonk
  • Hilke Hendriks
  • Laura v.d. Boomen
  • Lianne Maas
  • Manon v.d. Heijden
  • Rob Joosten