Succes voor de heren in Zierikzee

Zaterdag 2 maart vond in Zierikzee de tweede wedstrijd van de jaarlijkse voorjaarscompetitie voor de heren plaats. Van Turnvereniging Someren Centre of Sports kwamen 6 turners in actie en met succes. In de categorie Instap B vormde Mick Custers een team met jongens van Turning Point uit Tilburg en St Christoffel uit Venray. Zij behaalden met 262,4 punten de 5e plaats. Individueel behaalde Mick met 89,20 punten de 9e plaats. In de categorie Jeugd B behaalde Tijn Linders met 57,85 punten de 7e plaats. In de categorie Junior 1 C  behaalde Stan Swinkels met 56,00 punten de 6e plaats en Tom Verdonschot met 56,75 punten de 5e plaats. In de categorie Senior C  behaalde Thijmen van Weert met 59,75 punten de 3e plaats en daarmee de bronzen medaille. In dezelfde categorie behaalde Tim van Deurzen met 63,15 punten de 1e plaats en daarmee de gouden medaille. Een geslaagd weekend dus voor de Somerense turners.