Conditietraining op muziek gaat stoppen

Laatste les 15 december, opzoek naar vervanging!

De conditietraining op muziek die op dinsdagavond gegeven wordt door Iris van der Weerden gaat stoppen. Dit omdat Iris het niet meer kan combineren met haar opleiding en stage. De laatste les van Iris zal zijn op dinsdag 15 december 2020.

Natuurlijk vinden wij het heel erg jammer dat Iris gaat stoppen, maar begrijpen volledig haar keuze. We zouden het ook erg jammer vinden als de groep niet meer kan door gaan. Daarom zijn we opzoek naar leiding die deze groep wil overnemen.

Denk jij dat dit iets voor jou is? Lees dan snel verder!

Tijdens de lessen wordt er door middel van verschillende oefeningen op muziek gewerkt aan kracht, uithoudingsvermogen, lenigheid en coördinatie. Je bent vrij om de les naar eigen inzicht in te vullen.
Mocht je meer willen weten over deze groep neem dan contact op met Iris via iris@turnverenigingsomeren.nl