Grote Clubactie is van start

Vanaf 19 september weer in actie voor onze club

Op zaterdag 19 september jl. is de Grote Clubactie weer van start gegaan. Tijdens deze actie verkopen onze leden loten. Met deze loten halen we geld op voor de vereniging en sparen we op deze manier voor nieuwe materialen.

Vanwege het Coronavirus hebben wij besloten om dit jaar de Grote Clubactie anders aan te pakken. Er is voor elk lid een persoonlijke verkooppagina aangemaakt waarmee ze loten kunnen verkopen. De link van deze verkooppagina kun je makkelijk delen via sociale media zoals Facebook, Instagram en Twitter, maar ook via Whatsapp. Je kun je link delen met vrienden en familie zodat zij online een lot van je kunnen kopen. Nu hoef je niet meer langs de deuren om de loten te verkopen en is de hele actie Coronaproof.

Wil je direct een lot kopen, klik dan op onderstaande link: https://lot.clubactie.nl/…/turnverenigingsomeren–/1445312

Heel veel succes met de verkoop van je loten!