Lessen langer opgeschort

Lockdown verlengd, dus nog geen turnlessen

Beste leden/ouders/verzorgers,

Afgelopen dinsdag hebben we allemaal kunnen horen dat de landelijke lockdown nog 3 weken langer gaat duren tot 9 februari. Hier balen wij enorm van. Dit betekend ook dat de turnlessen tot die tijd helaas niet door kunnen gaan omdat de binnensportaccommodaties gesloten blijven. Wij nemen dan ook de regels van de RIVM in acht m.b.t. het binnensporten.

Vóór 9 februari zal er weer een persconferentie zijn. Naar aanleiding van die persconferentie zullen ook wij weer kijken wat we met de turnlessen kunnen doen. We houden jullie dan weer op de hoogte via de mail, onze website, Facebook en Instagram.

Houd vol, blijf gezond! En we hopen iedereen snel weer te zien.

Namens het bestuur Turnvereniging Someren cos