Medailleregen voor Somerense turners tijdens toestelfinale in Tilburg

Zaterdag 2 juli vonden in Tilburg de regionale toestelkampioenschappen voor heren plaats.

Van Turnvereniging Someren Centre of Sports kwamen vier turners (Tom Verdonschot, Stan Swinkels, Tim van Deurzen en Thijmen van Weert) in actie en zij behaalden maar liefst 14 medailles. In de categorie Jeugd C behaalde Tom Verdonschot goud op het onderdeel ringen en zilver op de onderdelen vloer en rek. In dezelfde categorie behaalde Stan Swinkels goud op het onderdeel vloer en zilver op de onderdelen sprong en brug. In de categorie junior 2 C behaalde Tim van Deurzen goud op de onderdelen voltige, ringen en rek, zilver op het onderdeel brug en brons op het onderdeel sprong. In dezelfde categorie behaalde Thijmen van Weert zilver op de onderdelen voltige en rek en brons op het onderdeel vloer.