Turnlessen weer van start

Maandag 6 september starten de turnlessen weer!

De zomervakantie zit er weer bijna op. Nog een week en dan begint de school weer. Hopelijk heeft iedereen een fijne vakantie gehad en veel leuke dingen kunnen doen. Op maandag 6 september beginnen de turnlessen weer. We hopen vanaf die dag iedereen weer te verwelkomen in de Microhal of sporthal in Someren-Eind zodat we er samen weer een mooi en sportief turnseizoen van kunnen maken.

Wil je beginnen met turnen? Dan kun je een proefles aanvragen door op de knop “proefles aanvragen” te klikken rechtsboven in het scherm. We hopen je dan te mogen ontvangen bij één van onze turngroepen.

Mocht je nog vragen hebben m.b.t. het nieuwe seizoen of de groep waarin uw zoon/dochter turnt, dan kunt u altijd een mail sturen naar de betreffende leiding of een mail sturen naar info@turnverenigingsomeren.nl