Succes voor Somerense turners tijdens districtswedstrijd in Zierikzee

Afgelopen weekend hebben de jongens wedstrijden geturnd in Zierikzee.

Na een lange periode van geen wedstrijden, vonden in het weekend van 19 en 20 februari in Zierikzee de eerste districtswedstrijd voor de heren plaats. Van Turnvereniging Someren Centre of Sports kwamen 6 turners in actie en met succes.

In de categorie pupil C vormden Tijn Linders en Jurre Jacobs een team met jongens van de Molenwiek uit Asten. Zij behaalden met 250,55 punten de 5e plaats. Individueel behaalde Jurre Jacobs met 83,00 punten de 19e plaats en Tijn Linders met 84,75 punten de 16e plaats.

In de categorie Jeugd C vormden Tom Verdonschot en Stan Swinkels een team met jongens van St Christoffel uit Venray. Zij behaalden met 243,75 punten de 2e plaats en daarmee de zilveren medaille. Individueel behaalde Tom Verdonschot met 82,60 punten de 5e plaats en Stan Swinkels met 82,15 punten de 6e plaats.

In de categorie junior2 C behaalde Tim van Deurzen met 58,35 punten de 5e plaats. In dezelfde categorie behaalde Thijmen van Weert met 60,70 punten de 3e plaats en daarmee de bronzen medaille.

Een geslaagd weekend dus voor de Somerense turners.